Presentatoren Eurovisie Songfestival
 
 
 Onderstaand een overzicht van alle presentatoren uit de historie van het Eurovisie Songfestival.

Wilt u meer informatie over de jaren, klik dan op het betreffende jaartal.



Filomena Cautela, Sílvia Alberto, Daniela Ruah & Catarina Furtado



Oleksandr Skichko, Volodymyr Ostapchuk & Timur Miroshnychenko



Petra Mede & Måns Zelmerlöw



Mirjam Weichselbraun, Alice Tumler & Arabella Kiesbauer



Pilou Asbæk, Nikolaj Koppel & Lise Rønne



Petra Mede



Leyla Aliyeva, Nargiz Birk-Petersen & Eldar Qasımov



Anke Engelke, Judith Rakers & Stefan Raab



Haddy N'jie, Nadia Hasnaoui & Erik Solbakken



Alsou & Ivan Urgant



Jovana Janković & Željko Joksimović



Jaana Pelkonen & Mikko Leppilampi
 
Jaar   Locatie  Presentatie 
2018   Lissabon (Portugal)   Filomena Cautela, Sílvia Alberto, Daniela Ruah & Catarina Furtado 
2017   Kiev (Oekraïne)   Oleksandr Skichko, Volodymyr Ostapchuk & Timur Miroshnychenko 
2016   Stockholm (Zweden)   Petra Mede & Måns Zelmerlöw 
2015   Wenen (Oostenrijk)   Mirjam Weichselbraun, Alice Tumler & Arabella Kiesbauer 
2014   Kopenhagen (Denemarken)   Pilou Asbæk, Nikolaj Koppel & Lise Rønne 
2013   Malmö (Zweden)   Petra Mede 
2012   Bakoe (Azerbeidzjan)   Leyla Aliyeva, Nargiz Birk-Petersen & Eldar Qasımov 
2011   Düsseldorf (Duitsland)   Anke Engelke, Judith Rakers & Stefan Raab 
2010   Oslo (Noorwegen)   Haddy N'jie, Nadia Hasnaoui & Erik Solbakken 
2009   Moskou (Rusland)   Alsou & Ivan Urgant 
2008   Belgrado (Servië)   Jovana Janković & Željko Joksimović 
2007   Helsinki (Finland)   Jaana Pelkonen & Mikko Leppilampi 
2006   Athene (Griekenland)   Maria Menounos & Sakis Rouvas 
2005   Kiev (Oekraïne)   Maria Efrosinina & Pavlo Shylko 
2004   Istanboel (Turkije)   Meltem Cumbul & Korhan Abay 
2003   Riga (Letland)   Marie N & Renārs Kaupers 
2002   Tallinn (Estland)   Annely Peebo & Marko Matvere 
2001   Kopenhagen (Denemarken)   Natasja Crone-Back & Sören Pilmark 
2000   Stockholm (Zweden)   Kattis Ahlström & Anders Lundin 
1999   Jeruzalem (Israël)   Dafna Dekel, Sigal Shachmon & Yigal Ravid 
1998   Birmingham (Verenigd Koninkrijk)   Ulrika Jonsson & Terry Wogan 
1997   Dublin (Ierland)   Carrie Crowley & Ronan Keating 
1996   Oslo (Noorwegen)   Ingvild Bryn & Morten Harket 
1995   Dublin (Ierland)   Mary Kennedy 
1994   Dublin (Ierland)   Cynthia Ní Mhurchu & Gerry Ryan 
1993   Millstreet (Ierland)   Fionnuala Sweeney 
1992   Malmö (Zweden)   Lydia Capolicchio & Harald Treutiger 
1991   Rome (Italië)   Gigliola Cinquetti & Toto Cutugno 
1990   Zagreb (Joegoslavië)   Helga Vlahović & Oliver Mlakar 
1989   Lausanne (Zwitserland)   Lolita Morena & Jacques Deschenaux 
1988   Dublin (Ierland)   Michelle Rocca & Pat Kenny 
1987   Brussel (België)   Viktor Lazlo 
1986   Bergen (Noorwegen)   Åse Kleveland 
1985   Göteborg (Zweden)   Lill Lindfors 
1984   Luxemburg (Luxemburg)   Desirée Nosbusch 
1983   München (Duitsland)   Marlène Charell 
1982   Harrogate (Verenigd Koninkrijk)   Jan Leeming 
1981   Dublin (Ierland)   Doireann Ní Bhríain 
1980   Den Haag (Nederland)   Marlous Fluitsma 
1979   Jeruzalem (Israël)   Yardena Arazi & Daniel Pe'er 
1978   Parijs (Frankrijk)   Denise Fabre & Léon Zitrone 
1977   Londen (Verenigd Koninkrijk)   Angela Rippon 
1976   Den Haag (Nederland)   Corry Brokken 
1975   Stockholm (Zweden)   Karin Falck 
1974   Brighton (Verenigd Koninkrijk)   Katie Boyle 
1973   Luxemburg (Luxemburg)   Helga Guitton 
1972   Edinburgh (Verenigd Koninkrijk)   Moira Shearer 
1971   Dublin (Ierland)   Bernadette Ní Gallchoir 
1970   Amsterdam (Nederland)   Willy Dobbe 
1969   Madrid (Spanje)   Laurita Valenzuela 
1968   Londen (Verenigd Koninkrijk)   Katie Boyle 
1967   Wenen (Oostenrijk)   Erica Vaal 
1966   Luxemburg (Luxemburg)   Josiane Shen 
1965   Napels (Italië)   Renata Mauro 
1964   Kopenhagen (Denemarken)   Lotta Wæver 
1963   Londen (Verenigd Koninkrijk)   Katie Boyle 
1962   Luxemburg (Luxemburg)   Mireille Delannoy 
1961   Cannes (Frankrijk)   Jacqueline Joubert 
1960   Londen (Verenigd Koninkrijk)   Katie Boyle 
1959   Cannes (Frankrijk)   Jacqueline Joubert 
1958   Hilversum (Nederland)   Hannie Lips 
1957   Frankfurt am Main (Duitsland)   Anaid Iplicjian 
1956   Lugano (Zwitserland)   Lohengrin Filipello