Teruggetrokken bijdrages
 
 
 Door de jaren heen zijn verscheidene liedjes geselecteerd voor een deelname aan het Eurovisie Songfestival, die uiteindelijk toch het internationale Eurovisiepodium niet gehaald hebben. Hieronder een overzicht van deze liedjes. Wilt u meer informatie over de de liedjes, klik dan op de betreffende regel.

Dit overzicht is zeker niet compleet. Indien je meer informatie hebt, aarzel niet en neem contact met ons op via het contactformulier.



Julia Samoylova



Ira Losco



Ovidiu Anton



Elhaida Dani



Andreas Kümmert



Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov



Esma & Lozano



Alyona Lanskaya



Nina Zilli



Alyona Lanskaya
 
Jaar    Land Titel Artiest  
2017   Rusland   Flame is burning   Julia Samoylova  
2016   Malta   Chameleon (invincible)   Ira Losco  
    Roemenië   Moment of silence   Ovidiu Anton  
2015   Albanië   Diell   Elhaida Dani  
    Duitsland   Heart of stone   Andreas Kümmert  
2013   Bulgarije   Kismet   Elitsa Todorova & Stoyan Yankoulov  
    VJR Macedonië   Imperija   Esma & Lozano  
    Wit-Rusland   Rhythm of love   Alyona Lanskaya  
2012   Italië   Per sempre   Nina Zilli  
    Wit-Rusland   All my life   Alyona Lanskaya  
2010   Oekraïne   I love you…   Vasily Lazarovich  
    Oekraïne   To be free   Alyosha  
    Wit-Rusland   Far away   3+2  
2009   Georgië   We don't wanna put in   Stephane & 3G  
    Hongarije   Magányos csónak   Kátya Tompos  
    Hongarije   Vigyen a szél   Mark  
2006   Frankrijk   Vous, c’est nous   Virginie Pouchain  
    Servië & Montenegro   Moja ljubavi   No Name  
2005   Libanon   Quand tout s’enfuit   Aline Lahoud  
    Wit-Rusland   Boys and girls   Angelica Agurbash  
2004   Frankrijk   Non, laissez-moi le temps   Jonatan Cerrada  
2002   Litouwen   We all   B’Avarija  
1999   Bosnië en Herzegovina   Starac i more   Hari Mata Hari  
    Duitsland   Hör’ den Kindern einfach zu   Corinna May  
1997   Griekenland   An den agapissis den tha agapissi   Dimosthenis Stringlis  
1996   Bulgarije   ?   ?  
1992   Zwitserland   Soleil, soleil   Géraldine Olivier  
1990   Oostenrijk   Das Beste   Duett  
1988   Cyprus   Thimame   Giannis Demetriou  
1986   Griekenland   Wagon-lit   Polina  
1985   België   Ik was een kind / Vannacht   Mireille Capelle  
1984   Israël   Balalaika   Ilanit  
1982   Griekenland   Sarantapente kopelies   Themis Adamantidis  
1980   Israël   Pizmon chozer   Ha’ahim ve Ha’ahayot  
1979   Turkije   Seviyorum   Maria Rita Epik & 21. Peron  
1977   Tunesië   ?   ?  
1976   Duitsland   Der Star   Tony Marshall  
    Liechtenstein   My little cowboy   Biggi Bachmann  
    Malta   Sing your song, country boy   Enzo Guzman  
1974   Frankrijk   La vie à vingt-cinq ans   Dani  
    Malta   Paċi fid dinja   Enzo Guzman  
1973   Malta   ?   ?  
1970   Portugal   Onde vais, rio que eu canto   Sérgio Borges  
1968   Noorwegen   Jeg har aldri vært så glad i no'en som deg   Odd Børre  
1967   Italië   Non pensare a me   Claudio Villa  
1956   Verenigd Koninkrijk   Ev’rybody falls in love with someone   Denis Lotis & The Keynotes  
    Verenigd Koninkrijk   Little ship   Shirley Abicair