Links naar websites van Nationaal Songfestival artiesten uit het verleden, gegroepeerd per jaar

Onderstaand een overzicht van links naar websites van Nationaal Songfestivaldeelnemers uit het verleden, gegroepeerd per jaar van deelname.

Geef niet (meer) werkende links door aan de webmaster door op het rode kruis achter de websitenaam te klikken.

1958
 Bruce Low
 Greetje Kauffeld
 Rita Reys
 Willy Alberti
 
1959
 Bruce Low
 Greetje Kauffeld
 
1960
 Greetje Kauffeld
 Karel van der Velden
 Rudi Carrell
 
1962
 Conny van den Bos
 
1964
 Anneke Grönloh
 
1965
 Conny van den Bos
 Ronnie Tober
 
1966
 Bob Bouber
 Milly Scott
 
1968
 Ronnie Tober
 
1969
 Anneke Grönloh
 John Lamers
 Lenny Kuhr
 Lenny Kuhr - 2
 Lenny Kuhr - 3
 Patricia Paay
 Rob de Nijs
 
1970
 Ben Cramer
 Bonnie St. Claire
 Bonnie St. Claire - 2
 D.C. Lewis
 Joke Bruijs
 Sandra Reemer
 Saskia & Serge
 
1971
 Saskia & Serge
 
1972
 Dries Holten (Sandra & Andres)
 Sandra Reemer (Sandra & Andres)
 
1973
 Ben Cramer
 
1974
 Maggie MacNeal (Mouth & MacNeal)
 
1975
 Albert West
 John Gaasbeek (Teach-In)
 
1976
 Bolland & Bolland
 Dries Holten (Rosy & Andres)
 Henny Huisman (Lucifer)
 Margriet Eshuijs (Lucifer)
 Rosy Pereira (Rosy & Andres)
 Sandra Reemer
 Spooky & Sue
 
1977
 Bonnie St. Claire
 Bonnie St. Claire - 2
 Dick Rienstra
 Dutch Divas (Maggie MacNeal)
 Maggie MacNeal
 Rita Hovink
 
1978
 Barry Duncan
 
1979
 Sandra Reemer (Xandra)
 
1981
 Ben Cramer
 Linda Williams
 Lucy Steymel
 
1982
 Bill van Dijk
 Bonnie St. Claire
 Bonnie St. Claire - 2
 
1983
 Vulcano
 Vulcano - 2
 
1984
 Claudia Hoogendoorn
 Vulcano
 Vulcano - 2
 
1986
 Jody Pijper
 Laura Vlasblom (Frizzle Sizzle)
 Mandy Huydts (Frizzle Sizzle)
 Marjon Keller (Frizzle Sizzle)
 
1987
 Dutch Divas (Marcha)
 
1988
 Gerard Joling
 
1989
 Angelina van Dijk
 Brigitte Nijman (Two Hearts)
 Gina
 Ingrid Souren
 Justine Pelmelay
 Maurice van der Toorn (Bam to Bam Bam)
 Melchior Rietveldt (Two Hearts)
 Roelina Holtrop (The Sisters)
 Saskia Riemens (The Sisters)
 
1990
 Alice May (Maywood)
 Angelina van Dijk
 Gina
 Gordon
 Harold Verwoert
 Jeans Limited
 John Vis
 Marc Benz
 Maywood
 Sander Luurssen (The Company)
 Sophia Wezer (Shift)
 Tony Neef
 
1992
 Ferry van Leeuwen
 Justian
 Laura Vlasblom
 Lisa Boray
 Meindert Velthuis (Fantasyx)
 Tony Neef (Tony Neef & Hella Koffeman)
 
1993
 Ruth Jacott
 
1994
 Willeke Alberti
 
1996
 Gina
 Lucretia van der Vloot
 Maxine & Franklin Brown
 Roland Verstappen
 
1997
 Mrs. Einstein
 
1998
 Astrid Akse (Nubia)
 Edsilia Rombley
 Ewan Mack (Nubia)
 Frédérique Spigt
 Lone van Roosendaal (Ryan van den Akker & Lone van Roosendaal)
 Nurlaila
 Ryan van den Akker (Ryan van den Akker & Lone van Roosendaal)
 Sylvia Samson
 Waldin Roes (Nubia)
 
1999
 Alex Risch (All of Us)
 Anouskha de Wolff (Colorz)
 Denise Rivera (Colorz)
 Donya
 Marlayne
 Richard de Maaré (All Mixed Up)
 Roger Happel
 Tamara
 
2000
 Alderliefste
 Arno Kolenbrander
 Dewi
 Eileen Schilder (Splash)
 Gina
 Harold Verwoert (Splash)
 Linda Wagenmakers
 Sandy Kandau
 Sonny's Inc. (Sonny)
 
2001
 Caroline Dest (Ebonique)
 Céline Purcell (Céline & René)
 Ebonique
 Harold Verwoert (Friday Night Fever)
 Kai Peterson Henry (Montezuma's Revenge)
 Michelle
 Montezuma's Revenge
 Paul de Graaf
 René van Kooten (Céline & René)
 
2003
 Alain Kersten (A-Teaze)
 Anouskha de Wolff (Heerink & Manou)
 Arwin Kluft
 Barbara Lok
 Barry Menger (Blauwdruk)
 Ben Saunders (Brothers)
 Berget Lewis (Lewis & Simon)
 Bert Heerink (Heerink & Manou)
 Blauwdruk
 Boris Titulaer (Sofuja & Glenn Corneille)
 Boulevard
 Caroline Dest (Ebonique)
 De Helden
 Dean Saunders (Brothers)
 Ebonique
 Esther Hart
 Georges Lotze
 Glenn Corneille (Sofuja & Glenn Corneille)
 Glenn Corneille (Sofuja & Glenn Corneille) - 2
 Gordon
 Jeffrey
 Mango Nuts
 Marian van Noort (Heerink & Manou)
 Marne Miesen (Mango Nuts)
 Mary Amora
 Mazzel
 Paul Boereboom (Mango Nuts)
 Ricardo van der Laan (A-Teaze)
 Richard Rodermond (Mango Nuts)
 Roy van den Akker (Mango Nuts)
 Sasja Brouwers
 Simon Linnenbank (Lewis & Simon)
 Sonny's Inc.
 Suzanne
 Suzanne - 2
 The Soullisticks
 William van Rutte (De Helden)
 
2004
 André Kuik
 Arjen Tijs (Arjen & Margriet)
 Arno Kolenbrander
 Babette Labeij
 Charly
 Cherwin
 Hot Black Stuff
 Jaco van der Steen
 Judith Jobse
 Mai Tai
 Manuela Kemp (Camp Girls)
 Marcel Beekman (Triple 10'rs)
 Mary Amora
 Paul de Corte (Re-union)
 Re-union
 Tessa Boomkamp (Camp Girls)
 Voice Male (Bas & Joël en Voice Male)
 Yellow Pearl
 
2005
 André Kuik
 Barbara Lok
 Brigitte Nijman (Airforce)
 Chantal
 Darre
 Femme Vocale
 Glennis Grace
 Glennis Grace - 2
 Justine Pelmelay
 Laura Vlasblom (Airforce)
 Mariske Hekkenberg (Femme Vocale)
 Nathaly Masclé (Femme Vocale)
 Rachel Kramer (Rachel & Waylon)
 Renée van Wegberg (Renée & Dennis)
 Tiffany
 Tony Neef (Airforce)
 Waylon (Rachel & Waylon)
 Willemijn Verkaik
 Willemijn Verkaik - 2
 Yvette
 
2006
 Behave
 Caroline Hoffman (Treble)
 Djem van Dijk (Treble)
 Maud
 Niña van Dijk (Treble)
 Treble
 
2007
 Edsilia Rombley
 
2009
 De Toppers
 De Toppers - 2
 Gordon (De Toppers)
 Jeroen van der Boom (De Toppers)
 René Froger (De Toppers)
 
2010
 Marlous
 Peggy Mays
 Sieneke
 Vinzzent
 Vinzzent - 2
 
2011
 3JS
 
2012
 Joan Franka
 Kim de Boer
 Kim de Boer - 2
 Pearl Jozefzoon
 Raffaëla
 Tim Douwsma